Pobierz teraz darmowy ebook o wartości nawet 1000 zł!

Sprawdź co hamuje rozwój Twojego konta na Instagramie i dowiedz się jak szybko wprowadzić zmiany i zacząć je rozwijać!

magda_piorkowska_audyt_konta_na_IG
.

Wielkie instagramowe plany vs. smutna rzeczywistość

Problemy_z_kontem_na_IG

❌ Spędzasz mnóstwo czasu na Instagamie, ale efekty są kiepskie i tracisz powoli motywację do działania? 

❌ Wydaje Ci się, że masz fajne treści, z których obserwatorzy naprawdę mogliby skorzystać. Ale co z tego, skoro Twój Instagram jest jakby niewidoczny dla innych i nie wiesz już co tak naprawdę robisz źle?

❌ Przeglądasz kolejne profile na instagramie i zazdrościsz… To konto ma podobną ilość obserwujących jak Twoje, ale u tu jest ruch, a u Ciebie – cisza.

Wiesz, że musisz coś zmienić, ale nie do końca wiesz co?

Mam dla Ciebie DARMOWE narzędzie, które pomoże Ci w przeprowadzeniu samodzielnie audytu własnego konta. Kiedy tylko to zrobisz, od razu zauważysz, jak na Twoim Insta dzieje się magia!

Czy wiesz, że profesjonalny audyt konta w agencji marketingowej kosztuje nawet 1000 zł? Tylko teraz pobierz go całkowicie za darmo i dowiedz się jak ulepszyć swoje konto na Instagramie!

Ebook jest podzielony na czytelne kategorie, które po kolei pomogą Ci przejść przez każdy element Twojego konta: bio, zasięgi, posty, hashtagi itp. Całość to 70 pytań, które jak na dłoni, pokażą Ci, co na Twoim koncie działa, a co nie. Wszystko jest w wersji interaktywnej, żebyś mógł od razu odznaczać sprawdzone kategorie. To pozwoli Ci śledzić na bieżąco postępy pracy, bo każde odhaczone pytanie będzie krokiem w stronę konta idealnego!

Audyt_konta_Instagram_uwm

Może to szaleństwo z mojej strony, bo śmiało mogłabym za taki audyt wziąć 1 000 zł tak, jak robią to inne firmy. Dlaczego jednak mam zarabiać na czymś, co jesteś w stanie zrobić sam?

Nie ma na co czekać, bierz się do roboty i przeanalizuj swoje konto!

Magda_Piorkowska_Umiem_w_Marketing_logo

Skąd wiem, że to działa?

Wszystko, co znajduje się w e-booku, jest wynikiem ponad 1 200 konsultacji i audytów kont, które przeprowadziłam dla klientów w Social Mediach przez ostatnie 12 lat pracy w marketingu. Nie ma praktycznie branży, na której bym tego nie sprawdziła – od beauty, po parenting, logistykę i wiele innych.

Nie lubię półśrodków, dlatego we wszystkich moich materiałach masz pewność, że zajmiemy się tym, co Cię interesuje całościowo, tak jest i w tym przypadku. Ten darmowy e-book da Ci pogląd na:

  • wizerunek marki, PR
  • poszczególne działania na Instagramie
  • UX i instagramowe SEO
  • algorytmy, które odpowiadają za to, jak Twoje konto jest popularne
  • content marketing – do kogo kierujesz swój przekaz/ofertę 
  • sprzedaż i ogólnie marketing na IG

Opinie

opinia_umiem_w_marketing
opinia2_umiem_w_marketing
opinia3_umiem_w_merketing